30 Eylül 2009 Çarşamba

soner bakan dayanamadım

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - 2009 un en güzel aşk şarkısı -  kavak -  yelleri -  soner -  bakan -  dayanamadım -  yeni -  şarkı -  amatör -  şarkılar -  aşk -  şarkıları -  aşkı -  memnu -  canım -  ailem -  yeni
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Mü-yap a protesto Cd leri yollanıyor

Bedava Müzik Alanı
Taraf Gazetesinin " İnternet çağı ve müzik endüstrisi " yazısından alıntıdır :

TOLGA DARCAN* / Bugün MÜ-YAP sayesinde müzik için yeni bir dağıtım kanalı olan internet sitelerine artık erişilemiyor. Çünkü, müzik endüstrisinin değiştiğini kabul etmek istemeyen MÜ-YAP gibi kuruluşlar ellerindeki tekeli kaybetmek istemiyor.

Son 10 yıldır, internet teknolojileri sayesinde yeni bir kültür ortaya çıktı: Bilgiye, bilime ve sanata erişme, onu paylaşma ve yeniden üretme kültürü. Bu kültürün, 20. yüzyılın alışıldık ticaret biçimini temsil eden her endüstri kolunda bir mücadeleye yol açtığını görüyoruz. Bu alanlardan biri de müzik.

Müzik endüstrisinin bir kısmı bir kültürle savaşıyor ve onu öldürmek istiyor. Endüstrinin gelişimini kendi kısa vadeli çıkarlarına kurban eden bazı meslek organizasyonları her teknolojik yenilik sonrasında yaptıkları gibi, bu yeniliğin ardından da iktidar odağı olma güçlerini kullanarak telif haklarının kapsamını genişletmeye çalışıyorlar, başarılı da oluyorlar.

Fakat bu sefer karşılarında ciddi bir muhalefet var: Koskoca bir “internet vatandaşları toplumu”, “netdaş”lar. Kültürlerini yaşatmaya kararlı, topluluk haklarını sonuna kadar savunacak insanlar. Yine de müzik endüstrisi paraya ve iktidara sahip olduğu için kulaklarını tıkıyor ve parlamentolar aracılığıyla yasaklarını uygulamaya koyuyor.

Ancak internet öyle kolay denetlenebilir bir mekân da değil; yasakları delmek pek de zor olmuyor. Bunun karşısında endüstrinin yaptığı tek şey ise kuralları daha da sıkılaştırmaya çalışmak.

İnternetle birlikte plak şirketlerinin bir “dağıtım kanalı” olma özelliği büyük bir tehditle karşı karşıya kaldı. Eskiden plak şirketlerine bağımlı olan müzisyenlerin bu bağımlılığı gitgide azalıyor.

Müzisyenler MySpace, Last.fm ve benzeri pek çok platform sayesinde kendi müziklerini dinleyicileriyle paylaşıyor ve hem konserleri için yeni hayranlar kazanıyor, hem de kendileri ürettikleri/dağıttıkları albümlerinin promosyonunu yapıyor.

Yani internet, müzik için yeni bir dağıtım kanalı olma özelliği taşıyor. Doğal olarak onlarca yıldır iş gördükleri klasik sistemi sürdürmeye çalışan müzik endüstrisi için bu bir kâbus! Müzik endüstrisi bu yeni düzene uyum sağlamayı seçmek yerine, yeni bir teknolojiyi ve yeni bir kültürü reddetmeyi ve baskılamayı tercih ediyor. Müzik yapımcı ve dağıtımcılarının oluşturduğu meslek birlikleri, güçlü lobileriyle tüm dünyada hem hükümetler üzerinde baskı kurarak yeni yasalar hazırlatıyor, hem de her türlü eğme/bükme yöntemlerini işleterek yürürlükte olan yasaları kendi çıkarları lehine kullanıyor. MySpace ve Last.fm’in Türkiye sınırları içerisinde erişime kapatılmış olması da bunun en yeni ve vahim örneklerinden biri.

19 eylül cumartesi sabahı her zaman kullandığımız siteler olan MySpace ve Last.fm’e girmek istediğimizde bir uyarıyla karşılaştık. Her iki sitede de kırmızı renkli fontlarla “Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir” yazıyordu.

MySpace ve Last.fm’e erişimin engellenme nedenini araştırdık, karşımıza “telif hakları ihlâli” gerekçesi çıktı. Bu sitelerin kapatılması için dava açan kurum ise Türkiyeli müzik yapımcılarını bir çatı altında toplayan MÜ-YAP’tı.

Üstelik hem MySpace, hem de Last.fm yasal içerik sunan internet siteleri. Mevcut telif yasaları çerçevesinde bile “telif hakları ihlâli” gibi bir durum bu iki site için geçerli değil. Dünyada en sıkı telif yasalarının uygulanmaya çalışıldığı ülkelerde bile bu sitelerle ilgili olarak açılıp da müzik endüstrisinin lehine sonuçlanmış, bu sitelerin “telif haklarını ihlal ettiği” yönünde karar alınmış tek bir dava yok. Fakat Türk yargısı internetin doğasını anlamaktan maalesef uzak olduğundan, uluslararası hukuk kurallarına da aykırı olan bu tip yasaklama kararları Türkiye’de çok kolay bir şekilde alınabiliyor.

Ayrıca bu kararla birlikte, MÜ-YAP’a bağlı bulunmayan, müziklerini MySpace ve Last.fm üzerinden kendi iradeleriyle paylaşan bağımsız müzisyenlerin eserlerine erişim de engellenmiş oluyor. Yani yapımcılar kendilerine olan talebi artırmak yerine, başkalarının yarattığı arzı adil olmayan bir şekilde kontrol etmeye, onu baskı altında tutmaya çalışıyor.

Peki, MÜ-YAP’ın amacı ne? Neden bağımsız müzisyenlerin önünü kapamak istiyor? Çünkü dünya değişiyor, ekonomiler değişiyor, para kazanma yöntemleri farklılaşıyor; fakat MÜ-YAP ve benzeri kuruluşlar kendilerine çok para kazandıranbir sistemin yıkılıyor olduğu gerçeğini kabul etmek istemiyor. Bunu yaparken “telif hakları”,sanatçı emeği” gibi kavramları önümüze seriyorlar.

Aslına bakılırsa “sanatçı emeği”ni umursadıkları yok, umursadıkları tek şey müzik üzerindeki tekellerini, iktidarlarını kaybetmemek. Artık yaşam sürelerinin sonuna geldiklerinin, müzik endüstrisinin işleyiş tarzının değişmek zorunda olduğunun kendileri de farkında; fakat bu değişimi olabildiğince geciktirmenin, o arada da elde edebilecekleri kadar maddi kazanç elde etmenin peşindeler.

Biz internet vatandaşları, yani netdaşlar olarak bunun bilincindeyiz, bu nedenle MÜ-YAP’ın bu son yasaklama girişimini protesto etmek için bir eylem yaptık.

Bu eylem internette şekillendirildi; netdaşların ve internet tabanlı sosyal ağların kesinlikle hafife alınmaması gerektiğini gösterdi. 23 Eylül Çarşamba günü MÜ-YAP’a anonim olarak yüzlerce “protesto CD’si” yollamaya başladık. Bu CD’ler için hazırladığımız görselde mesajımız netti: “Özgür müziğe dokunma!”

Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlar internet üzerinden bu protestoya dair bilgileri edindiler ve hâlâ da bu CD’leri yollamaya devam ediyorlar.

Bu eylemi müzik endüstrisinin çıkarlarının, toplumun ve müzisyenlerin çıkarlarıyla uyuşmadığını, endüstrinin toplumun çıkarlarına aykırı hareket ettiğini göstermek ve bir kamuoyu bilinci oluşturabilmek için yaptık.

Lütfen müzik endüstrisinin temsilcilerine inanmayalım, bize yalan söylüyorlar! Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Murat Dalkılıç Şarkıları Dinle, Dalkılıçın Kasaba Şarkısı

Bedava Müzik Alanı
Murat Dalkılıç, son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Pop müzik konusunda fazlasıyla istikbal vaad ediyor. Zaten bu başarısını Kral TV 2009 YILIN YENİ YETENEĞİ ödülünü Kasaba şarkısıyla gösterdiği başarıyla alarak taçlandırdı.Ayrıca Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü konserindeydi. Yine yüksek performansıyla polisleri de çoşturmayı başardı. Konseri merak edenler Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

29 Eylül 2009 Salı

Bendeniz Dinle Mp3, Bendenizin Şarkıları Dinle Son Albüm

Bedava Müzik Alanı

Müzikte şuan aktif olan en eski isimlerden biri de Bendeniz. Bu güne kadar birçok albüme imza attı. Bendeniz şarkılarını dinlemek için doğru yerdesiniz. Bendeniz dinle, dinlet..
Kaydın başlığı Bendeniz Dinle Mp3, Bendeniz'in Şarkıları Dinle Son Albüm olarak kaydedilmiş. Kategorisi ise Bendeniz'in Şarkılarını Dinle..
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Emir - Eline Düştüm mp3, indir, Dinle

Bedava Müzik Alanı
emirBen Sen Olamam” albümüyle 2009 yazının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alan Emir, ikinci klip şarkısı “Eline Düştüm” için kamera karşısına geçti.


Yunanca bir şarkının adaptasyonu olan “Eline Düştüm”ün sözleri Yıldız Tilbe’ye, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait. Yönetmenliğini Murad Küçük’ün, görüntü yönetmenliğini Robert Benavides’in üstlendiği klibin çekimleri Anadolu Kavağı Taşlık Mevkii’nde yapıldı.

Emir - Eline Düstüm Yepyeni Klip 2009 DinLe :
Ne korkuyorsun
Aşık olmaktan mı söyle
Aşk seni bulunca hep kaçar mısın böyle

Gezip dolaşırken aaafin yerindeyken
Hiç düşüncen yoktu her şey yolundayken
Aa gülüm noldu
Şşşşttt
Ne korkuyorsun
Aşık olmaktan mı söyle
Aşk seni bulunca hep kaçar mısın böyle
Gidip konuşsaydın ya orada dururken
İki lafın belini kırıverseydin ya
Belki o cesaret edemedi
Aaahh
Bana ah çektirme aşk
Ahhh
Eline düştüm elimle
Ahhh
Nasıl güzelsin öyle
Ahhh
Asılı kaldım sende

Ne zaman aşık olsan tuhaflaşıyorsun
Küçük bir çocuktan çocuk oluyorsun
Şimdi düşünürsün kaşını gözünü
Hayallerin söyler lafını sözünü
Aa gülüm yalan mı
Şşşşştt
Ne zaman aşık olsan tuhaflaşıyorsun
Küçük bir çocuktan çocuk oluyorsun
Gidip konuşsaydın ya orada dururken
İki lafın belini kırıverseydin ya
Belki o cesaret edemedi
Aaahh
Bana ah çektirme aşk
Ahhh
Eline düştüm elimle
Ahhh
Nasıl güzelsin öyle
Ahhh
Asılı kaldım sende Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Abdurrahman Önül Medine Gülü Yeni Albüm 2009 dinle

Bedava Müzik Alanı
medinegulu

Arma müzik etiketiyle 2009 yılında çıkan albüm ilahi müzik tarzında ve 9 adet eserden oluşmakta.
Abdurrahman Önül "Medine Gülü" albümüylede yine gönüllere taht kuracak.Albüm Şarkı Listesi :
 1. Medine Gülü
 2. Hazreti Osman
 3. Havar Geylani
 4. Ayyüzlü Peygamberim
 5. Rahman Allah
 6. Ey Benim Sultanım
 7. Turna
 8. Efendisi Resulellah
 9. Rahim Allah

Abdurrahman Önül Medine Gülü DinLe :


Alternatif Video:
Hz. Ömer, son nefesinde Hz. Aişe’den ne istedi?

Abdurrahman Önül - Ya Hu (( Cennette ))

Abdurrahman Önül - Veysel Karani

Abdurrahman Önül - Medineye Varamadım

Abdurrahman Önül - Kerbela 2

Abdurrahman Önül - Geylani

Abdurrahman Önül 2009 yeni albüm Can Efendim

Abdurrahman Önül’ün yeni ilahi albümü İbrahim`e Götürdüler

Abdurrahman Önül BİYOGRAFİSİ (Hayatı) Bedava Müzik Alanı

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Ümit Yılmaz Yeni Albüm Parmaklarımın Ucunda 2009 dinle

Bedava Müzik Alanı
umityilmazDmc Müzik etiketiyle ve Entrumantal müzik tarzındaki yepyeni 2009 albüm 02/ 10/ 2009 tarihinde satışa sunulacak. 9 adet eserin bulunduğu albüm parça listesi aşağıda verilmiştir.

Albüm Şarkı Listesi :
 1. Parmaklarımın Ucunda
  At The Tip Of My Finger
 2. Adı Yok
  No Name
 3. Ateş
  Fire
 4. Yanarcan
  The Heart Suffers
 5. Özgürlük
  Freedom
 6. Anadolu
  Anatolia
 7. Umut Rüzgarı
  Wind Of Hope
 8. Sivas'ın Ağıtı
  Threnody Of Sivas
 9. Kadıoğlu Zeybeği
  Kadioglu Zeibek
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Rint Yeni Albüm Kendinden Düşemezsin 2009 DinLe

Bedava Müzik Alanı
rintOnAir müzik etiketiyle Rock müzik tarzında yepyeni bir albüm. Kendinden Düşemezsin isimli 2009 yapımı olan albüm bünyesinde 10 eser bulunduruyor.

Albüm Şarkı Listesi :

Asfalttaki Melek
Lubini
Kelebek
Sirkteki Popçu (Elektronik Mix)
Galata Köprüsü
Küçük İskender / Bir Martıyı Ağlattın Sen (Şiir)
Oyun
Yeşil Dunlop
Kiproko Rumba (Ellerin Ellerimde)
Latmos Dağları Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

28 Eylül 2009 Pazartesi

Tarkan - Asla Vazgeçemem Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Asla Vazgeçemem


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Bu Gece Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Bu Gece

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Gelipte Halimi Gördün mü? Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Gelipte Halimi Gördün mü?

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Söz Verdim Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Söz Verdim

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Gülümse Kaderine Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Gülümse Kaderine


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

26 Eylül 2009 Cumartesi

Feridun Düzağaç - Beni Bırakma , Şarkı sözü, video klip, mp3 dinle,

Bedava Müzik Alanı
Feridun Düzağaç - Beni Bırakma

Belki güneş bir gün bizim için doğar
Belki korkuları hayallerimiz boğar
O masal günü gelinceye kadar; susuyorum
Susadıkça yüzün düşer aklıma
Korkar oldum düşlemekten

Adını anarım çoğalır sesim
Konuşmaktan düşünmekten özlemekten
Kimse kimsenin herşeyi olamaz-mış
Di'li geçmişten tek yaramsın sen
Sensiz kimse mi kimsesiz miyim bilmem
Hiç bilmek istemem;

Hatta düşünemem
Gel bak bir elimde gökyüzü var hala
Ötekinde kayıp giden yıldızlar la la
Korkular da benim umutlar da
Beni bırakma
Beni Bırakma Video Klip

Beni Bırakma - video klibi izle Feridun Düzağaç Bu video klibin oynayabilmesi için flash player gerekiyor. Bu yazıyı görüyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızda yüklü değildir. Yüklemek için: http://get.adobe.com/flashplayer/ adresinden güvenle yükleyebilirsiniz.Ayrıca tarayıcınızda(browserinizde) javascript lerin aktif olması gerekiyor.
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

25 Eylül 2009 Cuma

grup hepsi yalan

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - grup hepsi-yalan klibi -  muzik -  klip -  grup -  hepsi -  yalan
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

grup hepsi tavla dinle

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - grup hepsi tavla -  grup -  hepsi -  tavla
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

sibel can dinle

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

23 Eylül 2009 Çarşamba

Funda Arar Yak Gel Dinle Funda Arar Şarkıları Dinle

Bedava Müzik Alanı
Funda Arar'ın bu şarkısını bende çok severek dinliyorum.. Gerçekten çok kaliteli bir şarkı Funda Arar Yak Gel parçasını aşağıdan dinleyebilirsiniz..

Funda Arar'ın şarkıları dinlemek için sitemizi takip ediniz..
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Dön Bebeğim Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Dön Bebeğim

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Acayipsin Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Acayipsin

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Şıkıdım Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Şıkıdım

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - İkimizin Yerine Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - İkimizin Yerine

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Kış Güneşi Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Kış Güneşi

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Kıl Oldum Dinle | İzle | Seyret | İndir

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Kıl Oldum

Şarkı Sözleri
Kıl Oldum...

Takmış takıştırmış
Sürmüş sürüştürmüş
Bir dağınıklık, bir rüküşlük
Kıl oldum abi

Giyinmiş rengarenk
Perperişan hali
Üstelik çorabı da kaçmış
Kıl oldum abi

Kaçacak yer ararım
Görsem karanlıkta
Başına güneş mi geçti
Ne oldu sana

Kendine gel kendine
Dönde bir bak haline
Aynalara küsmüşsün
Kıl oldum abi Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Arada Bir Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Arada Bir


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Salına Salına Sinsice Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Salına Salına Sinsice


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

İntizar 2009 yeni ve son albümü Ömrüm Senindir dinle

Bedava Müzik Alanı

İntizar‘ın sabırsızlıkla beklenen 2009 yeni ve son albümü sonunda çıktı. “Ömrüm Senindir” Adlı albüm Boğaziçi Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı.
16/09/2009 tarihinde satışa sunulacaktır.
Çoğu Eserin söz müziği yine İntizar’ın kendisine ait.


Albüm Şarkı Listesi:


 1. Nerde Olsan Gelirim
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 2. Büyük İnsan
  Söz & Müzik: Serkan Söylemez
 3. Sen Olmasan
  Söz: Müsamettin Darıcı Müzik: Duygun
 4. Bu Gece Beni Düşün
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 5. Ben Değilim
  Söz & Müzik: Sinan Sar
 6. Sarayburnunda Aşk
  Söz & Müzik: Selahattin Sarıkaya
 7. Ölünmüyor
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 8. Bir Damlacık Canım Var
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 9. Aynalar
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 10. Dua
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 11. Benim Bir Sevdiğim Var
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 12. Gitme Dayanamam
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 13. Sırat
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 14. Akıllı Deli
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
 15. Yaza Yaza
  Söz & Müzik: İntizar Arslan
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Soner Sarıkabadayı 2009 yeni albüm Buz dinLe

Bedava Müzik Alanı

Soner Sarıkabadayı‘nın 2009 yeni ve son albümü “Buz” Dmc Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı. Yeni Single çalışması.Türk pop müziğinin yeni sanatçılarından genç besteci ve söz yazarı Soner Sarıkabadayından yeni albüm. Albüm ile ilgili detaylar şarkı listesi ve albüm çıkış tarihi ilerleyen günlerde bloggertr.com da bulabilirsiniz.Haftalardır stüdyosunda geceli gündüzlü bu şarkı için yoğun bir çalışma sürecinde olan sanatçının "Buz" isimli single çalışması Temmuz ayının üçüncü haftası sevenleriyle buluşacak.

Türk pop müziğinde birbirinden önemli sanatçılara yarattığı hit şarkılarla son dönemde isminden sıkça söz ettiren genç besteci ve söz yazarı SONER SARIKABADAYI yepyeni single çalışmasını tamamladı..


Bu güne kadar; Tarık "Gümbür Gümbür", Berdan Mardini "Annem Kızıyor", "Aşka Nezaket", Demet Akalın "Mantık Evliliği", Sibel Can "Anladın Sen Onu", Murat Boz "Uçurum", "Her şeyi Yak" , "Sallana Sallana", "İki Medeni İnsan" ,Murat Dalkılıç "Kasaba", "La Fontaine" , Gönen "Vesile", Sertab Erener "Bu Böyle" gibi duygularımıza rehber olmuş şarkıların altında imzası olan SONER SARIKABADAYI söz ve bestesi kendisine ait olan "Buz" isimli şarkısını kendi sesi ve yorumuyla sevenleriyle paylaşmak için gün sayıyor..

Haftalardır stüdyosunda geceli gündüzlü bu şarkı için yoğun bir çalışma sürecinde olan sanatçının "Buz" isimli single çalışması Temmuz ayının üçüncü haftası sevenleriyle buluşacak..

Sona eren ama bitmek bilmeyen özel duyguların bir hikayesi olan "Buz" hepimize iyi gelecek...


Albümdeki Eserler :
1- Buz Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

22 Eylül 2009 Salı

sezen aksu-2009 albümü-cd-1-08-uçurtma bayramları

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

sezen aksu-2009 albümü-cd-1-01-İzmir yanıyor

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

sezen aksu-2009 albümü-cd-1-03-kaybedenler

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

nil-çok canım acıyor-2009 albümü

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

nil-duma duma dum-2009 albümü

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - nil-duma duma dum-2009 albümü -  nil -  karaibrahimgil -  duma -  duma -  dum -  2009 -  albümü -  hq -  müzik
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

nil karaibrahimgil-seviyorum sevmiyorum 2009

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

aynur polat - hazan nedir

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: amatör - aynur polat - hazan nedir -  aynur -  polat -  hazan -  nedir -  amatör -  ses -  yorum -  müzik
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

celik dilberim

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - celik dilberim -  celik -  dilberim -  celik -  dilberim
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

rafet el roman - seni seviyorum

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

serdar ortac - ayrilmam 2008

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

serdar ortaç-ayrılmam(nefes-2008)

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

uğur arslan & serdar sevinç - bir ayrılığın İlk gü

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

yalın kalamadım yalin

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

zara - tez gel yarim video klip

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ibrahim tatlises şemame

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ibrahim tatlises agamda simdi gelir (urfaliyam da

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ibrahim tatlises son albümden en bomba slow sarki

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ibrahim tatlises antebin kalesine

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ibrahim tatlises han sarhos hanci sarhos 2008

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

18 Eylül 2009 Cuma

50 cent - flight

Bedava Müzik Alanı
Ünlü hip-hop yıldızının yeni klıbi yayınlandı---50 cent - flight ******

İlgili aramalar: müzik - 50 cent - flight 187 yeni kilp -  müzik -  haber -  50 cent -  dünya -  rap -  yeni -  video -  klip -  hip hop -  flight 187
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

17 Eylül 2009 Perşembe

16 Eylül 2009 Çarşamba

otomobil ve motosiklet kazaları

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Yıldız Tilbe Al Gonlunu Ondan 2009

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Güllü hakkını helal et

Bedava Müzik Alanı
Güllü hakkını helal et

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Güllü ağlamam ondan

Bedava Müzik Alanı
Güllü ağlamam ondan

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

sıla - inşallah

Bedava Müzik Alanı
İlgili aramalar: müzik - sıla - inşallah -  sıla -  inşallah -  yepyeni -  video -  klip -  2009
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ziynet sali --amman kuzum

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

ziynet sali - bizde böyle klip

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Sorma Kalbim Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Sorma Kalbim


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Unutmamalı Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Unutmamalı

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Dudu Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Dudu

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tripkolik Gözlerinin Yeşilini Özledim Şarkısı Dinle Tripkolik Dinle

Bedava Müzik Alanı
tripkolik,tripkolik dinle,tripkolik gözlerinin yeşilini özledim,tripkolik gözlerinin yeşilini özledim dinle,tripkolik gözlerinin yeşilini özledim şarkısı,tripkolik gözlerinin yeşilini özledim şarkısı dinleBedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

14 Eylül 2009 Pazartesi

Keremcem Dinle, Keremcem'in Şarkıları Dinle Yeni Albüm

Bedava Müzik Alanı
...şarkıların gelmesi bağlantı hızınıza göre 15-20 saniye sürebilir..Özellikle düzgün fiziğiyle genç kızların fazlasıyla ilgi gösterdiği biri kEremcem. Birkaç dizi denemesinden sonra nihayet yeni bir müzik albümü çılkarmayı başarmış. Duygusal şarkılar söylemenin kendisine yakıştığının farkında olsa gerek yine duygusal şarkılarla dolu bir albüm. Keremcem'in Dokun albümünün şarkı demolarını hemen Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Keremcem Şarkıları Dinle, Keremcem'in Son Albüm Şarkıları

Bedava Müzik Alanı
şarkıların gelmesi 15-20 saniye alabilir..Keremcem nihayet uzun bir aradan sonra yeni bir albümle karşımızda. Yine duygusal şarkılar ağırlıklı bir albüm bu. Dokun adını taşıyan Keremcem'in bu son albğmünde 12 şarkı yer alıyor. Keremcem'in dokun adını taşıyan son albümünün şarkılarını üstteki playlistten test edebilirsiniz.Keremcem'in şarkıları.. keremcem şarkıları dinle.. keremcemin şarkıları.. Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Youporn - Youporn Giriş - Youporn.com

Bedava Müzik Alanı
youporn,giriş,youporn.com,youporn giriş,youporn.com giriş hakkında okuyacaklarınız :
Youporn - Youporn Giriş - Youporn.com
başlıklı yazımda youporn.com giriş anlatacağım.
Youporn.Com giriş
için bir kaç yöntem var.Youporn için Ktunnel,Vtunnel tarzı porxy siteleri kullanabilirsiniz.Bunu istemiyorsanız dns ayarlarınızı 4-4-2-2 yapmanız yeterli.Yinede siz böle adultsitelerine girmeyin derim.
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

13 Eylül 2009 Pazar

Tarkan - Hüp Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Hüp

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Bounce Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Bounce

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Şımarık Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Şımarık

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Ölürüm Sana Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Ölürüm Sana

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Tarkan - Vay Anam Vay Dinle

Bedava Müzik Alanı
Tarkan - Vay Anam Vay

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Aşk-i Memu Dizi Müzikleri Dinle Aşki Memu Dizi Müzikleri Dinle

Bedava Müzik Alanı
aşkı memnu müziği, aşkı memnu dizi müziği, aşkı memnu müzikleri, aşkı memnu dizisi müzikleri, aşkı memnu müziğini dinle, aşkı memnu dinle için player burda : Yorumlarınızı Bekliyoruz..


Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Yusuf Güney Şarkilari Dinle - Yusuf Güney Online Dinle

Bedava Müzik Alanı
yusuf güney,yusuf güney dinle,yusuf güney şarkıları,yusuf güney şarkıları dinle,yusuf güney online,yusuf güney şarkıları online dinle,yusuf güney online dinle için şarkı playeri burda : Yorumda yapın..

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

12 Eylül 2009 Cumartesi

Meyra Ağladin ya Şarkisi Dinle Meyra Ağladin ya Dinle

Bedava Müzik Alanı
meyra,meyra dinle,meyra ağladın ya,meyra ağladın ya şarkısı,meyra ağladın ya dinle,meyra ağladın ya şarkısı dinle,meyra ağladın ya şarkısını dinle için dinleme playeri aşağıdadır.

Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

Dinleblog.Blogspot.Com Geri Döndü

Bedava Müzik Alanı
Dinleblog.Blogspot.Com Geri Döndü..Dinleblog.Blogspot.Com iyi yerlere getiricem..Bol bol yorum yapın.
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

7 Eylül 2009 Pazartesi

Ebru Gündeş - Ölümsüz Aşklar 2009 Video Klip

Bedava Müzik Alanı
Bedava Müzik Alanı
Bu Haberi Facebook'ta Paylaş